معرفی و تاریخچه

صندوق قرض الحسنه مهدیه استهبان، در سال 1387، با همت والای جمعی از خیران و دلسوزان صنف مهدیه استان استهبان، در راستای توسعه و ترویج سنت نیکوی قرض الحسنه و رفع خلاء نیاز به مجموعه ای کلان و تشکیلاتی برای رفع نیاز به پشتوانه مالی برای فعالان صنف مهدیه و سایر افراد نیازمند مرتبط، تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود و در تاریخ اول بهمن 1381 با تلاش اعضاء محترم هیئت مدیره در قالب صندوق قرض الحسنه با شماره 212 به ثبت رسید و این مسیر با لطف حضرت احدیت تا کنون به مدت 18 سال ادامه پیدا کرده و امروزه بحمدالله قابلیت، اعتبار و شانیت صنف مهدیه را دارد.

توجه به دیگر نیازهای صنف، همواره مورد اهتمام و توجه هیئت مدیره بوده که از جمله آن ها میتوان به وصول چک انواع بانک ها و انتقال وجه از حساب های صندوق به حساب همه بانک های سراسر کشور اشاره نمود. لذا تدابیری اندیشیده شد که وصول چک ها به صورت رایگان و بدون دریافت کارمزد انجام شده و واریز وجه به حساب بانکی مشتریان، به صورت متمرکز  و از طریق خدمات الکترونیک و اینترنتی در صندوق انجام شود، تا صندوق بتواند خدمات بهتری را بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان، به اعضاء و خیرین امر قرض الحسنه ارائه نماید.

در حال حاضر، صندوق قرض الحسنه مهدیه ، علاوه بر پرداخت وام های بدون بهره که افتخاری بزرگ برای صندوق می باشد، توجه به رفع نیاز خانواده های ضعیف و نیازمند و امر ازدواج و تامین مسکن اقشار آسیب پذیر صنف و غیر صنف، را جزء اهداف جدانشدنی فعالیت های خود قرار داده و به آن توجه جدی دارد.

امید آن داریم، با توجه به دستورات ائمه معصومین علیهم السلام و اهمیت موسسات قرض الحسنه شاهد همیاری و همدلی همه عزیزان صنف و خیرین در جهت رشد و توفیق صندوق قرض الحسنه مهدیه در تمامی عرصه ها باشیم.

ان شاء الله تعالی

اهداف و برنامه ها

 

  • ترویج سنت  قرض الحسنه
  • ترویج و توسعه فرهنگ بانکداری اسلامی
  • اعطای تسهیلات قرض الحسنه بدون سود (با کارمزد حداکثر 2درصد)
  • رفع کلیه نیازهای خدمات بانکی مشتریان (وصول چک، pos، انتقالات و ...)
  • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری
  • تکمیل و ترویج خدمات الکترونیک، در راستای تکریم ارباب رجوع
  • مشارکت در امور خیریه و عام المنفعه و اعطای وام به نیازمندان
پیام مدیرعامل

تماس باما

مهدیه استهبان

صندوق قرض الحسنه

نام کاربری
رمز عبور
نکات امنیتی

پیگیری پرداخت های قبلی

شماره پیگیری بانک
جستجو
شماره حساب/ وام
مبلغ
ریال
توضیحات
درگاه پرداخت
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
ادامه

شناسه پرداخت

راهنمای عملیات
شماره حساب/ وام
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
نمایش
نکات امنیتی
درخواست نام کاربری و رمز عبور
کد ملی
تلفن همراه
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
بستن